درباره ما

گروه صنعتی-بازرگانی ابریشم ماهان


گروه صنعتی-بازرگانی ابریشم ماهان دلیجان یک مجموعه ی پیشرو در زمینه ی تولید عایق های رطوبتی پلیمری و الیاف پلی استر و همچنین انجام امور بازرگانی در داخل و خارج از کشور می باشد


این مجموعه بزرگ صنعتی فعالیت خود را از سال 1377 آغاز نمود و هم اکنون در زمینی به وسعت 100000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی دلیجان مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه همواره قابلیت های فنی و علمی خود را همراه با آخرین و جدیدترین دست آوردهای بین المللی بهبود بخشیده و توسعه داده است.

زیر مجموعه های این گروه صنعتی-بازرگانی شامل شرکت های تولید عایق رطوبتی سامان، شرکت الیاف ابریشم ماهان دلیجان، شرکت الیاف ماهان، شرکت پلی استر سجاد، شرکت پرک ماهان و شرکت بازرگانی ابریشم ماهان می باشد.

خط مشی ابریشم ماهان

مدیریت ارشد سازمان در سال 1391 به منظور ایجاد نظامی قانونمند، محیطی پویا و ارتقاء سیستم مدیریت، سیستم مدیریت کیفیت 9001:2008 ISO را به عنوان الگوی کاری خود قرار دادند و در سال 1396 آن را به سیستم مدیریت کیفیت 9001:2015 ISO ارتقا دادند که یکی از شاخصه‌های استاندارسازی نحوه مدیریت کیفیت سازمان‌ها در سطح جهانی می‌باشد.


این شرکت با توکل به خداوند متعال و با همکاری پرسنل خود و با بهبود در ارتباطات داخلی و خارجی، رئوس زیر را تعریف و دنبال می نماید:
• ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی
• افزایش میزان رضایت مندی مشتریان
• توسعه صادرات
• افزایش توانمندی و آگاهی پرسنل از طریق آموزش مستمر
• کاهش هزینه های سربار تولید و کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی

 

تیم مدیریتی ابریشم ماهان

 عباس نجفی

سمت : رییس هیات مدیره


درباره مدیریت متن در این قسمت قرار میگیرد (‌تحصیلات - زمینه قعالیت - دستاورد های علمی - اطلاعات شبکه های اجتماعی )


صادرات

محصولات شرکت الیاف ابریشم ماهان

به کشور های اروپایی و آسیای صادرات میشود و این امر نشان از کیفیت بالای محصولات ما دارد

parallax background

AbrishamMahan Fiber

ارتباط با واحد بازرگانی و فروش

منتظر ارتباط شما هستیم.